Hosting- co to jest?

Najprościej tłumacząc, to wyodrębnione dla Ciebie miejsce dysku twardego, w którym możesz przechowywać swoje dane, takie jak zdjęcia, dokumenty, konta e-mail, czy wreszcie Twoją stronę. Tu ulokowane są wszystkie pliki odpowiedzialne za prawidłowe wyświetlanie witryny. Na jednym hostingu można postawić pare stron. Wpisując hasło „hosting” w przeglądarkę, znajdziesz masę firm, które oferują usługę jego wykupienia. Który teraz wybrać?

Hosting w SP Media

W dzisiejszym artykule opowiem o hostingu, który stosujemy i polecamy naszym klientom od lat. Jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy. 

Wiadomo, że nikt nie chce przepłacać. Prawie każdy dąży do tego, żeby było jak najkorzystniej i w miarę możliwości tanio. Dla nas, przy wyborze firmy hostingowej najważniejszymi cechami były:

-niezawodność (prawie 100%)

-brak ograniczeń na ilość założonych kont pocztowych, subdomen oraz baz danych

-całodobowy monitoring sieci i systemów komputerowych

-wysoka prędkość działania

-szybki kontakt z biurem obsługi w razie niepoprawności działania.

Wymienione wyżej korzyści ma właśnie w posiadaniu hosting ze strony https://vipower.pl/!

Hosting tylko z vipower.pl!

Uważamy, że nie ma lepszego. Dodatkowo ceny są adekwatne do wielkości hostingu. Tutaj najmniejszy jest o pojemności 5GB, który na „start” dla młodych przedsiębiorców i małych firm jest wystarczający. Można spokojnie utrzymać pocztę na 2, 3 lata, o ile nie wysyła się zbyt ciężkich wiadomości np. ze zdjęciami. Jest nawet miejsce na mały blog. Jego dzisiejszy koszt wynosi 61,50 zł na rok. Jeżeli stwierdzisz, że z czasem 5 GB to za mało, to zawsze możesz zwiększyć sobie pakiet. Hostingi z większą pojemnością typu 10GB, 20GB i wyżej, są idealne m.in dla firm fotograficznych, gdzie w mailach wysyłanych jest mnóstwo dużych, ciężkich wiadomości. Dodatkowo taki hosting pozwala na utrzymywanie rozbudowanej strony www, z wieloma artykułami, galeriami i szeroką ofertą.

Niedowiarek?

Pewnie znajdzie się ktoś, kto powie, że cena 61,50 to dużo, bo przecież Iksiński proponuje cenę około 29,99 zł (lub niżej) za rok! Czyżbyś połknął haczyk? Nie daj się wciągnąć w te „psychologiczne zagrywki” ! Najczęściej, po okresie jednego roku od wykupienia hostingu w „ promocyjnej” cenie, kwota zwiększa się do 100 zł, a nawet więcej za kolejny rok użytkowania. Dodatkowo, gdy zdarzy się jakaś awaria i chcesz skontaktować się z biurem obsługi, to często nie odbierają albo czekasz na odpowiedź kilka dni. Czas leci, poczta nie działa, klienci się denerwują, bo nie mogą się z nikim skontaktować. Potrzebne są takie problemy? Z pewnością powiesz NIE! Mogę zapewnić Cię, że w przypadku Vipower nie było takiej sytuacji. Najpóźniej odpisywali po godzinie i szybko było po problemie. 

Kliknij i nie trać !

Chcesz trafić do zadowolonych osób z wyboru wiarygodnego i sprawdzonego hostingu? Kliknij w poniższy link!

Chętnie doradzimy:)

Zastanawiasz się, jakiej pojemności hosting wybrać dla swojej działalności? Śmiało odezwij się do nas!  Odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie i pomożemy dobrać odpowiedni pakiet dla Twojego biznesu.

Kontakt: kinga@spmedia.pl, tel. 794 008 858

Obecnie brak komentarzy