Przed przystąpieniem do czytania tego artykułu koniecznie sięgnij po coś słodkiego lub skonsultuj się z najbliższą cukiernią.

Postanowiliśmy osłodzić Wam dzień i pokazać smakowite witryny internetowe, które wyszperaliśmy na dziś.
Przeglądając niezliczone półki internetowego supermarketu często można natknąć się na strony, które oglądamy z wielką przyjemnością. Niewątpliwie witryny cukierni i sklepów ze słodyczami z zasady powinny do takich należeć. Znaleźliśmy kilka propozycji smakowitych stron, których przeglądanie to uczta dla zmysłów.

Jeśli jesteś na diecie lub planujesz jej rozpoczęcie w najbliższych dniach, lepiej nie patrz w dół.

Smakowite witryny cukierni

smakowite witryny

Cupcakes Corner kusi pysznymi zdjęciami

Ta pyszna strona internetowa należy do polsko-amerykańskiej firmy Cupcake Corner. Już od wejścia wita nas szerokim banerem, który wypełniają babeczkowe cuda. To nie koniec rozpusty, bo scrollując w dół napotykamy na kolejne świetnej jakości zdjęcia namawiające do zarzucenia wszelkich ograniczeń w diecie. Obok zakładki cupcakes nie da się przejść obojętnie. Każde ciacho dobrze kontrastuje z jasnym i przejrzystym tłem. Widać kto gra główną rolę na tej stronie. Warto nacieszyć oko odwiedzając Cupcake Corner.

corner2

Witryna Kara’s Cupcakes

smakowite witryny Kara's

Główny slajder kusi pysznymi zdjęciami

Jak tylko strona się wczyta jesteś zgubiony. Patrzysz na czekoladowe ciacho z kremem, które zachęca do pozostania w tej witrynie już na zawsze. Niewątpliwie twórcy strony musieli mieć pod ręką coś słodkiego, dodając to zdjęcie do kodu strony. W wolnej chwili przejrzyj sobie tą apetyczną witrynę Kara’s Cupcakes.

Strona Sweez – Sweet and Freezing

sweez-smakowite-witryny

Pastelowe retro też jest smaczne

Przyjemna strona z ciekawą szatą graficzną w stylu retro. Miłe dla oka rozwiązanie przejścia do kolejnych sekcji, które wyglądają jak spływająca polewa. Całość pomimo pastelowego standardu ma w sobie nutkę świeżości. Lubimy jak strony są przemyślane i spójne, a ta na pewno do nich należy.

Nie wiemy jak Ty Drogi czytelniku, ale my zgłodnieliśmy od samego patrzenia na te słodkie witryny internetowe. Jak tylko natkniemy się na więcej pysznych stron na pewno się podzielimy, tymczasem wracamy do pracy nad naszymi projektami stron. Smacznego wtorku!  

 

 

Obecnie brak komentarzy