WebIsComing nie będzie dla wszystkich. Jesteśmy wierni założeniu, że gdy coś jest do wszystkiego, to tak na prawdę nie nadaje się do niczego. Zajmiemy się tematami bliskimi naszej pracy i pasji, bo chcemy Ci dać treści wartościowe i ciekawe. Moglibyśmy pisać o rzeczach zupełnie nam nie znanych, ale zapewniamy Cię Drogi Czytelniku, że nie przebrnąłbyś przez te twory. My raczej też nie.

W związku z tym, jeśli nie interesują Cię tematy dotyczące projektowania czy powstawania stron internetowych, nie będziemy Cię zmuszać do śledzenia dalszych wpisów. Nie ważne jednak czy o powyższych tematach nie masz bladego pojęcia, ponieważ będziemy pisać… lekkostrawnie.

O czym więc będzie?

„Lepsza od internetu byłaby tylko telepatia”

— Michael Dell

Bazując na słowach założyciela przedsiębiorstwa Dell, (producenta komputerów) chcemy Ci przybliżać dobrodziejstwa internetu. Przede wszystkim skupimy się na stronach www, ich tworzeniu, wdrażaniu, ulepszaniu. Będziemy dzielić się z Tobą nowinkami ze świata web designu, zdamy relacje z posiadanej wiedzy, a także pokażemy jak praca nad stronami wygląda od kuchni.

 

 

Obecnie brak komentarzy